Історія

В одному з мальовничих, екологічних чистих куточків нашого міста, розташований один з перших дошкільних закладів. Він знаходиться біля Кириченської криниці. Ця будівля найстаріша в місті. Вона збудована була ще до 1917 року.

З 1946 року починає свою роботу дошкільний заклад №6. Навчання та виховання дітей здійснюється українською мовою. Функціонувала одна група - група раннього віку.

Працівники садочка разом з батьками створювали умови для організації життя та повноцінного розвитку кожної дитини, хоч це було нелегко: опалення було пічним, воду носили з криниці. Але незважаючи на тяжкі умови життя побудули ще один корпус і груп стало шість. Покращилися умови праці: у 1968 році до дошкільного закладу підвели природний газ, водопровід став централізований. До 1988 року у садочка функціонувала цілодобова група. З 1989 року всі групи в садочку стали денними.

В першому корпусі дитячого садка працювали 2 групи старшого віку. Спальних кімнат не було. Згодом груп стало 5, старшу групу залишили в першому корпусі, де вже була ігрова кімната, спальня. У 2000 році розширили приміщення групи раннього віку, радощам не було меж. Який простір! Разом з батьками виготовили лялькові меблі, розширили діапазон ігр. В 2009 році було відкрито групу короткотривалого перебування дітей старшого віку. Де діти мають змогу здобувати дошкільну освіту. Також в цьому ж році розпочала свою роботу психологічна служба, в 2010 році розпочав освіту методичний кабінет на чолі з вихователем - методистом.

У дошкільному закладі працює енергійний, творчий, працелюбний колектив під керівництвом Лариси Вікторівни Глуходід, який віддає дітям всі свої професійні знання та досвід.

Проявляють свою творчість в оформленні ігрових куточків, групових кімнат.

Мета колективу - у взаємодії з сім"єю забезпечити фізичне і психологічне здоров"я , розумовий та естетичний розвиток різноманітних здібностей малят.

Сьогодні дитячий садок відвідують 80 дитини. Це складає 5 вікових груп:

*група раннього віку - 1;

* група дошкільного віку - 3;

*група короткотривалого перебування - 1.

Наш садочок просто диво, в ньому затишно, красиво!

Наш садочок царство знань, мрій, надій і сподівань!

У садочку все покажуть, про його життя розкажуть.

Всім подобається там, сподіваємось, що й вам!