9 черв. 2021

День Друзів

У дитячому садочку пройшов День Друзів.
2 черв. 2021

Міський фестиваль «Весняні дзвіночки»

28.05.2021 підбито підсумки проведення міського фестивалю «Весняні дзвіночки» .
1 черв. 2021

Свято маленьких громадян – Міжнародний день захисту дітей

Щороку, 1 червня, в Україні відзначається свято маленьких громадян нашої країни –Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги – батьків, вихователів, учителів, наставників.
28 трав. 2021

Випускний бал у дитячому садку.

Випускний бал у дитячому садку — це завжди важлива подія, яка стає невід’ємною частиною життя дошкільнят та їхніх батьків.
24 трав. 2021

Всесвітній день вишиванки відзначається щороку у третій четвер травня
17 трав. 2021

Тиждень безпеки

В ІДНЗ №6 з 11.05 по 14.05 пройшов Тиждень безпеки
7 трав. 2021

З Днем Матері!

Травень – місяць, багатий на свята, найпишніша та найпрекрасніша пора весни. І одне з травневих свят в Україні називається просто, але стосується кожного з нас. Кожної людини, яка живе та ходить по землі. День Матері відзначається в нашій країні у другу неділю травня.
30 квіт. 2021

Зустрічаємо свято Пасхи

З приходом весни все навколо пробуджується та оживає, а люди з особливим відчуттям та трепетом готуються до великого свята.
22 квіт. 2021

22 квітня – Всесвітній День Землі

Всесвітній День Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа.
13 квіт. 2021

Міжнародний день авіації та космонавтики

12 квітня в Україні святкують День працівників ракетно-космічної галузі та Міжнародний день авіації та космонавтики