26 лип. 2019

розвага " Музика літа"

Для малят проводилась розвага « Музика літа», де вони мали змогу проявити свою творчість та креативність відтворюючи звуки природи за допомогою музичних та шумових інструментів.
19 лип. 2019

"Весела ігротека"

В садочку відбулась «Весела ігротека». Діти весело й охоче грали в різні ігри обираючи їх жеребкуванням.
27 черв. 2019

Спортивне свято «У дружбі і мирі, зростаємо щасливі»

27.06.2019 в нашому садочку відбулося спортивне свято, діти змагалися в різноманітних естафетах, грали в веселі ігри.
18 черв. 2019

Літній дощик

Діти групи №1 малювали літній дощ.
14 черв. 2019

Лялькова вистава "Котик- братик, півник -строкатик та лисичка сестричка"

Малята зацікавлено спостерігали за подіями казки
11 черв. 2019

Розвага «Літо, літечко!»

Малята із задоволенням танцювали, грали в рухливі ігри.
3 черв. 2019

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Святково та емоційно пройшло свято до Дня захисту дітей «Здраствуй, літо!». В цей день діти грали в різноманітні ігри, танцювали з фіксиком Сімкою. Не аби яку фантазію малята виявили під час конкурсу малюнків на асфальті «Наше любе дитинство – найкраща пора». Діти отримали задоволення, масу позитивних емоцій.
27 трав. 2019

ЕКСКУРСІЯ ДО ШКОЛИ

Сьогодні діти старшої групи відвідали ІЗОШ № 2 «Екскурсія для майбутніх першокласників». Діти відвідали класи, спортивний зал, наші вихованці із захопленням та цікавістю слухали розповіді вчителів фізики, хімії та інформатики, отримали задоволення. В кінці екскурсії отримали подарунки від школярів.
24 трав. 2019

Святкові ранки "Прощавай садок дитячий"

31 травня в старших групах відбудеться святковий ранок "Прощавай садок дитячий"
16 трав. 2019

ДЕНЬ «ВИШИВАНКИ»

Сьогодні наші вихованці були всі в національному одязі і відзначали тематичний День «Вишиванки». Педагогами була проведена цікава тематична розвага під час якої лунали українські пісні, вірші; проведені бесіди.