30 жовт. 2020

Осінній вііночок

Вихователь Караєва М.В. з дітьми середньої групи провела заняття з художньо - продуктивної діяльності (аплікація) на тему : "Осінній віфночок "
16 жовт. 2020

Осіннє дерево

Діти молодшої групи разом з вихователем зробили колективну роботу з художньо-продуктивної діяльності ( аплікація )
9 жовт. 2020

Завітала Осінь до малят

Осінь барвиста, малята, До вас поспішала на свято. Листочки я золотом вкрила, Виблискують яблука й сливи! Я кружляю у таночку У чудовому віночку.
1 жовт. 2020

В гості осінь завітала

З 02.10 2020 по 09.10 2020 року відбудуться свята "В гості осінь завітала"
29 вер. 2020

Ігри дітей

Діти молодшої групи разом з вихователем Шевченко В.О. під час будівельно – конструктивної гри побудували огорожу для тварин
17 вер. 2020

Заняття з художньо- продуктивної діяльності

Вихователь Шевченко Н.В.з дітьми раннього віку провела заняття з художньо- продуктивної діяльності. Діти в ігровій формі оволодівали навичками малюваня олівцем та ліплення з пластиліну.
15 вер. 2020

МАЛЮВАННЯ "ОСІНЬ В ГОСТІ ЗАВІТАЛА"

Малювання "Осiнь в гостi завiтала" Нетрадицiйнi технiки малювання викликають у дiтей позитивнi емоцii, Дошкiльнята розвивають творчi здiбностi, художнiй смак.
11 вер. 2020

" Ізюм-рідний мій! "

Місто Ізюм - одне з найстаріших міст Слобідської України, який знаходиться на берегах річки Сіверський Донець. Справедливо буде сказати, що це одне з найяскравіших міст Східної України. Напередодні Дня міста Ізюм були проведені різні форми роботи з дітьми з розширення та узагальнення знань пор рідний край про наше рідне місто. Так вихователем групи дітей молодшого віку Шевченко В.О. була проведена он-лайн подорож « Ізюм - рідний мій!»
11 вер. 2020

День Фізкультурника.

11 вересня в садочку відсвяткували День Фізкультурника.
1 вер. 2020

Свято «Дзвінке літо, прощавай!»

1 вересня в ІДНЗ № 6 відбулося свято «Дзвінке літо, прощавай!» Сьогодні наш дитячий сад Із літечком прощається. Сьогодні – перше вересня, Навчання починаються!