13 бер. 2020

Для батьків майбутніх першокласників
21 лют. 2020

ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

В закладі дошкільної освіти відзначається День рідної мови
14 лют. 2020

Стрітення

Завершує цикл зимових свят в ЗДО спортивно-музична розвага, яка надасть відповідь на одвічне запитання: хто сильніший — Зима чи Весна? 14.02.2020 пройшла розвага для дітей старшого та середнього віку. Це свято, що символізує зустріч зими та весни. Наші предки вірили, що на Стрітення зима надягає сім кожухів, а весна прибуває у самісінькій сорочці. І починають ці одвічні суперниці змагатися — хто кого подужає. Утім як зимонька цього дня не лютувала, їй все ж доводилося передати трон володарювання теплу. І в нашому закладі перемагла Весна, яка й подарувала дітям смачних та солодкіх жайворонків.
24 січ. 2020

Фестиваль театрального мистецтва

З 1 грудня по 24 січня в нашому садочку проходив «Фестиваль театрального мистецтва». І хоча фестиваль для дітей старшого дошкільного віку, на всіх вікових групах були проведені театральні дійства: розігрування казок, сценок, ігри драматизації, перегляд казок, і їх обговорення. Яким насиченим та цікавим був цей фестиваль! Адже участь у виставах дала можливість дітям на деякий час стати акторами, повірити в свої сили, почути перші в житті аплодисменти. Молодші діти із задоволенням перевтілювалися у знайомих тварин, наслідували їх. Для старших же дітей цікавими були режисерські ігри, де вони могли керувати, змушувати діяти і говорити персонажів ляльок та інші іграшки. У кожній групі був організований міні музей театральної діяльності, де були зібрані матеріали для пальчикових, настільних, стендових та інших театрів; реквізит для розігрування сценок і вистав. Максимальна була активність дітей на всіх етапах, співпраця дітей один з одним і дорослими.
14 січ. 2020

РОЗВАГА "УКРАЇНСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ"

В закладі дошкільної освіти 14 січня відбулася розвага «Українські вечорниці». Діти з задоволення брали участь в святкуванні Різдвяних та Новорічних свят, ознайомилися з обрядами та традиціями свого народу.
21 груд. 2019

Новорічні ранки

В закладі дошкільної освіти з 24.12.2019 року по 27.12.2019 року триватимуть Новорічні ранки
19 груд. 2019

Розвага "Хто Миколая любить"

В закладі дошкільної освіти пройшла розвага "Хто Миколая любить" Діти з нетерпінням чекали приходу гостя, закликали його піснями, хороводами та жартівливими іграми, подарували йому вірші, пісні та веселий танок. Святий Миколай, в свою чергу, привітав дітей та дорослих зі святом та побажав усім добра, миру та благополуччя.
17 груд. 2019

Веселі сніговики

Розвиваючи емоційну сферу у дітей раннього віку вихователь Шевченко Н.В., не тільки вчить дітей відображати предмети довкілля, але й розвиває чутливе відношення до оточуючих.
13 груд. 2019

Тренування з цивільного захисту

В закладі дошкільної освіти пройшов практичний треніг з евакуації.