19 лют. 2021

19 лютого – День Державного герба України

19 лютого 1992 року «Золотий тризуб на синьому тлі» був затверджений як Малий державний Герб України. Цього року, вихователі ІДНЗ №6 розпочали свій робочий день з розповіді дітям цікавих історичних фактів та тлумачень, чому саме тризуб є Гербом України, і що він символізує. Також дошкільнята старшої групи подивились відео «Символи України - ПІЗНАВАЛЬНЕ ВІДЕО УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ» (youtube.com#Україна #діти #мультик).
15 лют. 2021

Розвага "Стрітення"

15 лютого відзначаємо древнє національне свято, що символізує зустріч зими та весни, яке також поєднується із величною християнською церковною подією — Стрітенням Господнім. В народі здавна кажуть, що в цей день зима з весною зустрічаються та змагаються. Хто з них переможе, той і буде панувати. У нашому закладі дошкільної освіти також відбулася зустріч Весни із Зимою у якій брали участь вихованці старшої групи. Розвагу організували та провели вихователь Дегтярьова С.С. спільно з музичним керівником Беркутовою М.А.. Весело та цікаво проходила розвага: конкурси , естафети, ігри , екскурс до витоків свята та його традицій. Весна пригостила дітей солодощами у вигляді жайворонків.
14 січ. 2021

Розвага "Українські вечорниці"

Ми усіх вітаємо, хто вашій хаті! Будьте всі щасливі Й на добро багаті! Хай у Новому році Вам Бог помагає, І усяке лихо від вас відвертає!
23 груд. 2020

Новорічні дива

В закладі дошкільної освіти святкові новорічні ранки пройдуть з 29 грулня по 30 грудня
26 лист. 2020

Тематичне вивчення

В закладі дошкільної освіти з 23 по 27 грудня проводиться тематичне вивчення "Формування уявлень про сім'ю, родину, рід родовід."
19 лист. 2020

Колективний перегляд

Вихователем Бондаренко І.В. з дітьми старшої групи був проведений колективний перегляд за темою: " Організація роботи з трудового виховання в умовах закладу дошкільної освіти ".
16 лист. 2020

Тиждень толерантності

В закладі дошкільної освіти з 16.11.2020 по 20.11.2020 проводиться тиждень Толерантності.
13 лист. 2020

Музична розвага"В країні дорожніх знаків"

В закладі дошкільної освіти вихователем Дегтярьовою С.С. та музичним керівником Беркутовою М.А. проведена музична розвага "В країні дорожніх знаків". Діти закріпили знання про правила дорожнього руху, про дорожні знаки, що вони означають і як за їх допомогою зберегти своє життя і здоров'я.
9 лист. 2020

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 09.11.2020 по 13.11.2020 в закладі дошкільної освіти проходить тематичний тиждень "Безпеки дорожнього руху"
9 лист. 2020

Будинок для ведмедика

Вихователем Шевченко Н.В. з дітьми І молодшої групи було проведено заняття з сенсорного розвитку на тему "Будинок для ведмедика" де діти на дотик визначали властивості предметів шляхом пошуково - дослідницької діяльності.