21 серп. 2020

З Днем Незалежності країну вітаємо

Напередодні Дня Незалежності 21 серпня 2020 року в Ізюмському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок)№6 діти старшої групи виготовили аплікацію " Я люблю Україну! " З Днем Незалежності країну вітаємо: Добробуту й миру щиро бажаємо. Щастя й удачі всім нам, Усім українським донькам і синам!
26 черв. 2020

День Конституції України

Свято в садочку
18 черв. 2020

День Конституції України

Свято у садочку
12 черв. 2020

Розвага "Пригоди колобка"

Діти відправилися в веселу подорож разом з колобком, під час якої вони грали та танцювали з лісовими мешканцями.
1 черв. 2020

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

У перший літній день. По всій землі День Захисту дітей святкують люди. Щоб в мирі діточки щасливими жили, щоб не було війни. Хай мирним небо буде!
28 трав. 2020

Шановні батьки!

З 01 червня 2020 року ІДНЗ № 6 відновлює свою роботу та розпочинає приймати дітей, враховуючи обмежувальні заходи адаптивного карантину . Для прийняття дитини до закладу необхідно пред’явити довідку від лікаря про стан здоров’я дитини. Ранковий прийом дітей здійснюється з 07.30 до 08.00 на території закладу (на ігровій ділянці вікової групи), дотримуючись таких умов: • візуального огляду дітей на ознаки ГРВІ та проведення температурного скринінгу; • батьки або супроводжуючі мають бути у масках (респіраторах) та при очікуванні прийому дотримуватися безпечної дистанції відповідно маркування (1,5 м). Передача дітей батькам в кінці дня проводиться на території закладу (на ігровій ділянці вікової групи). Адміністрація ІДНЗ № 6
21 трав. 2020

Колектив ІДНЗ №6 вітає всіх з Днем вишиванки.

Я вишию сорочку кольорову Й по білім світі гордо в ній піду. У ній зустріну пору світанкову І щастя світле я у ній знайду. Я — українець! Дуже гордий з цього. Несу у світ традиції свої Для себе в Бога не прошу нічого, Все в мене є: і гори, і гаї, Поля родючі, повноводні ріки, Озера сині, чисті небеса... Я син землі від роду і навіки, В краю, де поруч казка і краса. Я — українець з щедрою душею, На вишитому рушникові хліб несу. Горджуся Україною своєю І в серці бережу її красу, Історію, традицію і пісню, Й правдиве слово-думу Кобзаря... То ж вишиванку я до серця тисну І вірю, що зійде моя зоря.
10 трав. 2020

День матері

Вітаємо з днем матері.
13 квіт. 2020