1 бер. 2018

Батькам майбутніх першокласників

Проведення регіональних Інтернет — зборів батьків майбутніх першокласників З метою поширення практики організації різних форм роботи з батьками дітей старшого дошкільного віку та виконання п. 8 частини 1.1 «Модернізація змісту та підвищення якості дошкільної освіти» підрозділу 1 «Дошкільна освіта» обласної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» на 2014-2018 роки, затвердженої рішенням Харківської обласної ради від 19 грудня 2013 року № 885-VІ, Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації (далі – Департамент) повідомляє, що з 1 березня по 31 березня 2018 року проводитимуться Інтернет — збори батьків майбутніх першокласників області. Інформаційно-технічний супровід зазначеного заходу забезпечує Комунальний вищий навчальний заклад «Харківська академія неперервної освіти», на сайті якого (http://edu-post-diploma.kharkov.ua) розміщено посилання на сторінку «Інтернет — збори батьків майбутніх першокласників». Запрошуємо Вас прийняти активну участь!!!
21 лют. 2018

Дерева в снігу

Діти навчилися створювати об’ємні дерева та прикрашати їх «сніжком». Малятам було цікаво. Роботи вийшли вдалими, вони із задоволенням розповідали батькам про свої досягнення.
13 лют. 2018

Відкритий показ

Під час відкритого показу вихователь Фомівка Г.М. провела з дітьми групи короткотривалого перебування заняття з логіко – математичного розвитку на тему: «Подорож до країни математики». Діти продемонстрували свої знання з прямої та зворотної лічби, вміння орієнтуватися в просторі, площинних та об’ємних геометричних фігурах.
2 лют. 2018

Прикрасимо ялинку

В групі раннього віку було проведено заняття з сенсорного розвитку на тему: «Прикрасимо ялинку».
31 січ. 2018

Зимовий ліс

Вихователь Дегтярьова С.С. з дітьми середнього дошкільного віку (провела заняття художньо продуктивна діяльність (аплікація) на тему: «Зимовий ліс» Діти із задоволенням вчилися виконувати творчу композицію, використовуючи змішану техніку ( робота з папером і ватою)
26 січ. 2018

Зимові розваги малюків

Під час денної прогулянки малята каталися на санчатах та отримали велике задоволення.
12 січ. 2018

Українські вечорниці

12.01.2018 року в садочку відбулася розвага для дітей «Українські вечорниці» Діти колядували, щедрували господарю та господині та отримали солодкі гостинці.
9 січ. 2018

Екскурсія до бібліотеки

Діти старшого та середнього дошкільного віку відвідали дитячу бібліотеку.
2 січ. 2018

ДО ВІДОМА

Шановні батьки! Доводимо до Вашого відома, що з 01.01.2018 року змінюється оплата за харчування дітей в дошкільному навчальному закладі!