13 трав. 2019

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

З 06.05.2019 по 11.05.2019 року в нашому закладі дошкільної освіти пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху.
3 трав. 2019

Інформаційно-просвітницька кампанія «Уважні батьки» Всеукраїнської благодійної організації Український фонд «Благополуччя дітей».

"Батьківство – це виклик. Будьте пильними, аби чогось не проґавити" Український фонд "Благополуччя дітей" уже 20 років працює для того, аби діти не втрачали віри в добро, зростали в люблячих родинах, були захищеними та розвивали всі свої таланти. Щороку ми проводимо десятки безкошто в них освітніх та просвітницькихзаходів, друкуємо та розповсюджуємо тисячі публікацій, але цього мало. З вашою підтримкою ми зможемо зробити на багато більше!
24 квіт. 2019

МІСЬКИЙ КОНКУРС "ОБДАРОВАНА ДИТИНА"

Сьогодні Зміївська Вікторія представила наш заклад на міському конкурсі «Обдарована дитина 2019». Вікторія на відмінно виконала свою музичну композицію «Музичний калейдоскоп» і отримала гучні оплески та приз. Вітаємо, нашу учасницю!
22 квіт. 2019

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

ЗАПРОШУЄМО ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ У СОЦІОЛОГІЧНОМУ ОПИТУВАННІ!
2 квіт. 2019

Відбірковий тур конкурсу "Обдарована дитина"

З метою визначення талановитих дітей дошкільного віку 04.04.2019 року проведено конкурс «Обдарована дитина» серед дітей старшого дошкільного віку нашого закладу. Всі учасники проявили себе, показали творчі здібності в таких номінаціях: - спів, - декламування, - гра на музичних інструментах, - музично-ритмічна(танці).
26 бер. 2019

АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

26 березня 2019 року в закладі дошкільної освіти проведено атестацію педагогів: Борисенкової Г.О., Бондаренко І.В.
11 бер. 2019

День народження Т.Г.Шевченка"

11 березня в закладі проведені тематичні заняття до Дня народження Т.Г.Шевченка. Вихователі познайомили дошкільнят з творчою спадщиною цієї видатної людини, її життєвим шляхом. Діти мали змогу розглянути ілюстрації, альбоми до творів Т.Г.Шевченка.Вихованці старшого дошкільного віку вшанували пам'ять поета, розповідали вірші. Проведені заходи сприяли формуванню почуттів любові та поваги до традицій свого народу.
6 бер. 2019

Свято мамине чудове

З 06.03. по 07.03.2019 пройшли святкові ранки присвячені Міжнародному жіночому дню 8 Березня «Свято мамине чудове» в усіх дошкільних групах. У святково прикрашений зал були запрошені матусі і бабусі. Для них діти підготували святкові концерти, показали вміння і таланти. Батьки отримали задоволення від свята а педагоги подяки від них.
1 бер. 2019

ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ЗАНЯТТЯ ДОБРОТИ

Сьогодні в нашому закладі дошкільної освіти в двох групах старшого дошкільного віку (група № 5 – вихователь Фомівка Г.М., група № 4 – вихователь Дегтярьова С.С) пройшло «Всекраїнське заняття доброти», де з дітьми розмовляли про гуманне та відповідальне ставлення до тварин, прививали турботливе ставлення до маленьких наших друзів та поглиблювали знання щодо правил поведінки з домашніми улюбленцями.
1 бер. 2019

ДЛЯ ВАС БАТЬКИ!

Запрошуємо батьків майбутніх першокласників взяти участь у Інтернет-зборах, що проводяться з 01 по 31 березня 2019 року КВНЗ "Харківська академія неперервної освіти" за посиланням http://edu-post-diploma.kharkov.ua.