28 лют. 2019

ВІДКРИТТЯ ЗАКЛАДУ

28 лютого, відбулося відкриття нашого закладу після ремонту. На свято завітали Ізюмський міський голова Валерій Марченко, заступник міського голови Костянтин Петров, представники Німецького Товариства Міжнародного Співробітництва (GIZ) ГмбХ Бенжамін Шедер-Бішін, Шівон Кальтенбахер, Денис Петриков, начальник управління освіти Ізюмської міської ради Олексій Безкоровайний, батьки вихованців та гості.
8 лют. 2019

Шановні батьки!

11.02.2019 року після проведення ремонтних робіт заклад дошкільної освіти знову відчиняє свої двері для дошкільнят. Ми з нетерпінням чекаємо дзвінкоголосу малечу!
1 лист. 2018

Ремонтні роботи тривають

В закладі тривають ремонтні роботи.
7 серп. 2018

В закліді тривають ремонтні роботи.

20 лип. 2018

УВАГА!

З 20 липня 2018 року згідно наказу управління освіти від 20.07.2018 року №260 "Про тимчасове призупинення освітнього процесу в Ізюмському дошкільному навчальному закладі (ясла - садок)№ 6 Ізюмської міської ради Харківської області" для проведення ремонтних робіт, а саме заміна даху та утеплення фасаду.
23 черв. 2018

В гості казка завітала

Сьогодні наші діти переглянули лялькову виставу «Колобок на новий лад»
1 черв. 2018

День захисту дітей

В дошкільному закладі відбулося святкування Дня захисту дітей. Педагоги підготували для дітей розвагу «Здрастуй , літо!».
29 трав. 2018

Випускні ранки

29.05.2018 та 31.05.2018 року в дошкільному навчальному закладі відбулися випускні ранки в старших вікових групах № 4 , № 5 («День народження школяриків»),. Випускний бал у дитячому садку - це завжди важлива подія, яка стає невід’ємною частиною життя дошкільнят та їх батьків. Линуло багато пісень, віршів про садочок та майбутні перші шкільні роки. Захоплювали присутніх цікаві таночки та дивували і веселили казкові герої – гості свята. Звучали слова вдячності усім працівникам дитячого садка та побажання майбутнім першокласникам успіхів у навчанні, здійснення мрій та мирного неба.
25 трав. 2018

ПЕДАГОГІЧНА РАДА

В дошкільному навчальному закладі відповідно до річного плану пройшла педагогічна рада на тему:"Про підсумки діяльності ІДНЗ № 6"
17 трав. 2018

"День Вишиванки"

Щорічно третього четверга травня місяця українці відзначають День вишиванки. В нашому дошкільному закладі також відсвяткували це свято. Було організовано та проведено цікаве дійство за участю дітей та дорослих закладу. В святковій залі лунали українські пісні, вірші, діти танцювали запальні таночки. Свято продовжилось на території закладу.Діти з задоволенням грали в народні ігри, та фотографувалися в національних костюмах. В цей день панував піднесений настрій, всі милувалиcя барвистими візерунками вишиванок.