3 трав. 2018

Семінар - практикум "Морально - духовне виховання дітей дошкільного віку"

03 травня 2018 року відбувся семінар – практикум для керівників дошкільних закладів міста на тему: «Морально – духовне виховання дітей дошкільного віку»
27 квіт. 2018

Міський конкурс «Обдарована дитина 2018»

Сьогодні вихованець Бондаренко Денис представив наш дошкільний заклад на міському конкурсі «Обдарована дитина 2018» у декламуванні казки «Курочка ряба» (на англійській мові) та виборов «Приз глядацьких симпатій» Вітаємо!
18 квіт. 2018

Мухомор

Сьогодні на занятті з аплікації діти середнього дошкільного віку (група №3 вих. Дегтярьова С.С. ) на тему: «Мухомор», ознайомила дітей з отруйними грибами, квітами, ягодами. Діти вчилися створювати мухомор. Виховувала обачність, уважність. Довела, що навіть краса може приховувати небезпеку.
4 квіт. 2018

Космічна подорож

Вихователь Мачуліна Н.І.з дітьми старшого дошкільного віку провела заняття з логіко - математичного розвитку на тему: «Космічна подорож». Діти закріпили кількісний і порядковий рахунок в межах 10; знання про об’ємні та площинні геометричні фігури, вміння орієнтуватися в просторі, на аркуші паперу.
27 бер. 2018

Весняна подорож

Вихователь Дегтярьова С.С. з дітьми середнього дошкільного віку провела заняття з логіко - математичного розвитку на тему: «Весняна подорож». Діти закріплювали навички кількісної та порядкової лічби та вчилися співвідносити цифру та число в межах 5.
26 бер. 2018

Лялькова вистава "Теремок"

Діти переглянули лялькову виставу "Теремок", яку підготували учні школи №2. Задоволення отримали усі: артисти та глядачі.
23 бер. 2018

Засідання атестаційної комісії

Сьогодні в дошкільному закладі відбулось засідання атестаційної комісії
20 бер. 2018

Відкритий показ

Під час відкритого показу музичний керівник Беркутова М.А. провела з дітьми середнього дошкільного віку заняття на тему: «Чарівний світ звуків». На всіх етапах заняття використала систему музичного виховання Карла Орфа.
12 бер. 2018

Тематичне заняття до Дня народження Т.Г.Шевченко

В закладі було проведено тематичне заняття до Дня народження Т.Г.Шевченко. вихователь познайомила дошкільнят з творчою спадщиною цієї видатної людини, її життєвим шляхом. Діти мали змогу в куточку книги розглянути ілюстрації, альбоми до творів Т.Г.Шевченко Під час заняття в старшій групі на тему «Тарас Шевченко – великий український поет» діти вшанували пам'ять поета, розповідали вірші на різну тематику про Україну, про дитинство поета.
5 бер. 2018

Святкові ранки